O nas

Zarządzamy i administrujemy nieruchomościami powyżej 100 lokali oraz wielobudynkowymi osiedlami mieszkaniowymi na terenie Warszawy i okolic.

 

 

 

KDP-PROPERTY S.C. to firma zajmująca się zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami powyżej 100 lokali oraz wielobudynkowymi osiedlami mieszkaniowymi na terenie Warszawy i okolic.

Wieloletnie doświadczenie, szeroki zakres naszej oferty oraz wykwalifikowana kadra zaangażowanych pracowników, z których wszyscy mają wyższe wykształcenie, a część posiada licencję zawodową zarządcy nieruchomości, pozytywnie wpływają na funkcjonowanie każdego z naszych obiektów.

Jesteśmy firmą na tyle dużą, że podczas swojej pracy zebraliśmy wiele cennych doświadczeń, ale też na tyle małą, aby z największą starannością traktować każdego klienta.

Kładziemy duży nacisk na jakość obsługi mieszkańców, którzy są dla nas zawsze na pierwszym miejscu. Przez swoje działanie dążymy do poprawy komfortu ich życia, gdyż naszym zdaniem mieszkanie powinno być synonimem spokoju i bezpieczeństwa.

Jednym z priorytetów w zarządzaniu lub administrowaniu nieruchomościami jest utrzymanie budynków w jak najlepszym stanie technicznym co zapewniamy poprzez organizowanie i nadzorowanie prawidłowej konserwacji budynków oraz planowanie i przeprowadzanie modernizacji i remontów powierzonych nam nieruchomości.

Nasi Administratorzy pracują w biurach zlokalizowanych bezpośrednio na terenie Państwa nieruchomości. Taki sposób wykonywania naszej pracy ułatwia zarówno kontakt, jak i nadzór nad pracownikami firm świadczących usługi na rzecz nieruchomości. Stanowi to gwarancję wykonywania usług na najwyższym poziomie.

W standardzie zarządzania i administrowania zapewniamy także profesjonalną obsługę formalno–prawną i finansową. W ramach umowy nieruchomość ma zapewnione wsparcie kancelarii prawnej w opiniowaniu bieżących spraw i problemów z jakimi styka się Wspólnota.

Wykonując pracę związaną z administrowaniem i zarządzeniem nieruchomościami korzystamy z nowoczesnych systemów informatycznych ułatwiających właścicielom kontrolę rozrachunków ze Wspólnotą oraz zapewniających łatwy dostęp do informacji dotyczących nieruchomości i jej aktualnych spraw. W ramach umowy zapewniamy również dostęp do systemu E-VOTING, dzięki któremu właściciele mogą oddawać głosy pod uchwałami za pośrednictwem internetu.